Кафедра теоретичної фізики

Освітніми програмами кафедри теоретичної фізики є освітньо-наукова програма «Квантові комп’ютери, обчислення та інформація» за освітнім ступенем «Магістр», а також освітньо-професійні програми «Фізика» та «Астрономія» за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності 104 «Фізика та астрономія».

Освітньо-наукова програма «Квантові комп’ютери, обчислення та інформація»

Освітньо-наукова програма «Квантові комп’ютери, обчислення та інформація» за освітнім ступенем «Магістр» спеціальності 104 «Фізика та астрономія» розроблена на Фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Програма розрахована на 2 роки (4 семестри) і має на меті надати ґрунтовну освіту в області фізики та астрономії, підготувати фахівців зі спеціалізації «Квантові комп’ютери, обчислення та інформація».

Освітньо-професійна програма «Астрономія»

Освітньо-професійна програма «Астрономія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 104 «Фізика та астрономія», розроблена на Фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Програма розрахована на 4 роки (8 семестрів) і має на меті надати ґрунтовну освіту в області фізики та астрономії, підготувати фахівців зі спеціальності «Астрономія».

Освітньо-професійна програма «Фізика»

Освітньо-професійна програма «Фізика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 104 «Фізика та астрономія», розроблена на Фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Програма розрахована на 4 роки (8 семестрів) і має на меті надати ґрунтовну освіту в області фізики та астрономії, підготувати фахівців зі спеціальності «Фізика».

Освітньо-професійна програма «Оптотехніка»

Освітньо-професійна програма «Оптотехніка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, розроблена на Фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Програма має на меті надати ґрунтовну освіту в області фізики та астрономії, підготувати фахівців зі спеціальності «Оптотехніка».